راهنمای کامل بهترین ترکیب رنگ لباس مردانه؛ انتخاب رنگ بندی لباس مردانه

بهترین رنگ لباس مردانه

تا به حال به اهمیت ترکیب رنگ برای داشتن استایل و تیپ جذاب مردانه توجه کرده‌اید؟ به عنوان یک مرد شیک‌پوش، نحوه ست كردن رنگ لباس مردانه را می‌دانید؟ اگر انتخاب رنگ لباس مردانه اصولی و درست باشد، استایل را شکیل‌تر از همیشه نشان خواهد داد. در غیر اینصورت مهم نیست که چقدر برای ظاهر خود هزینه کرده باشید، زیرا همه تلاش شما با انتخاب رنگ اشتباه نقش بر آب شده است. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با راهنمای کامل بهترین ترکیب رنگ لباس مردانه آشنا کنیم.

اصول و قواعد انتخاب رنگ لباس مردانه چیست؟

اگر با اصول و قواعد انتخاب رنگ لباس مردانه آشنا نباشید، هماهنگ کردن رنگ لباس‌ها کاری دشوار به نظر خواهد آمد. اما در هر حال این هنر و نحوه ست كردن رنگ لباس مردانه است که یک آقای شیک‌پوش را از استایل قدیمی سرتا‌پا‌ یک رنگ متمایز می‌کند. نکته کلیدی در انتخاب رنگ لباس برای افراد تازه‌ وارد به این عرصه، استفاده از ترکیب رنگ‌های امتحان شده است. ترکیب رنگ‌هایی که در هر فصل و هر زمان گزینه مناسبی برای استایل شما خواهند بود.

ترکیب رنگ پیراهن و شلوار مردانه

چه رنگی به پوست من میاد؟ ارتباط رنگ پوست و لباس

یکی از مواردی که در دنیای مد مردانه کمتر به آن پرداخته می‌شود، اهمیت رنگ در استایل پیراهن مردانه ترکیبی است. بسیاری از بانوان در ترکیب رنگ لباس زنانه، تناسب آن با رنگ پوست را هم در نظر می‌گیرند. این مسئله که چه رنگ لباسی به رنگ پوست می‌آید، نباید فقط مختص بانوان باشد؛ آقایان نیز باید به این امر توجه داشته و بعد از خرید پیراهن مردانه، کمد لباس خود را با ترکیب رنگ‌هایی مناسب پر کنند. برای تشخیص رنگ پوست مردان و درک ارتباط رنگ پوست و لباس ابتدا باید صورت خود را با مواد شوینده مناسب بشوئید. پوست در این مرحله باید عاری از هرگونه مواد آرایشی و کرم صورت باشد. سپس بعد از حدود 30 دقیقه در زیر نور طبیعی بایستید و به پوست نگاه کنید.

اگر متوجه رنگدانه‌های زرد در صورت خود شدید، رنگ پوست شما در دسته‌بندی رنگ‌های گرم قرار می‌گیرد. اگر رنگدانه‌های صورتی در پوست مشاهده کردید رنگ پوستتان روشن و سرد است. اگر هر دو رنگدانه را می‌بینید باید رنگ پوست را در گروه متوسط یا خنثی قرار دهید. در ادامه مقاله رنگ لباس مناسب برای انواع رنگ‌های پوستی را به شما خواهیم گفت.

ترکیب رنگ لباس پسرانه

رنگ لباس مردانه برای پوست تیره و برنزه

مردانی با موی تیره و پوست برنزه، محدودیتی برای استفاده از ترکیب رنگی‌های متفاوت ندارند. این گروه حتی می‌توانند استایل‌هایی تک‌رنگ بپوشند و بسیار شیک به نظر برسند.

ترکیب رنگ لباس مردانه

در ادامه به شما خواهیم گفت که رنگ لباس مردانه برای پوست تیره و برنزه چیست. بهتر است آقایان خوش‌پوش با پوست‌های تیره در استایل خود از رنگ‌های آبی و صورتی روشن و رنگ‌های خنثایی مثل سفید، خاکستری و خاکی استفاده کنند.

بهترین رنگ پیراهن مردانه

بهترین رنگ پیراهن مردانه برای پوست سبزه

پوست‌های سبزه در گروه رنگ‌های گرم قرار می‌گیرند؛ آقایانی با پوست‌های سبزه دستشان برای انتخاب لباس براساس رنگ پوست باز است. اما در نظر داشته باشید که پوست شما رگه‌هایی از رنگ زرد و سبز را دارد؛ پس بهتر است این دو رنگ و سایر رنگ‌های هم خانواده آن‌ها را از لیست استایل خود حذف کنید.

ترکیب لباس مردانه

آقایانی با پوست‌هاس سبزه برای جذابیت بهتر و بیشتر باید به سراغ رنگ‌هایی مثل زرشکی، آبی سلطنتی، مشکی و بژ بروند.

بهترین رنگ پیراهن مردانه

رنگ لباس مناسب پوست گندمی و روشن

آقایانی با پوست‌های روشن و گندمی، باید به سراغ رنگ‌هایی بروند که در تضاد با رنگ پوست آن‌ها باشد. رنگ‌های روشن و پاستلی انتخاب مناسبی برای افرادی با پوست گندمی نیستند؛ چرا که آن‌ها را روشن‌تر و رنگ‌پریده‌تر نشان می‌دهد.

ترکیب رنگ لباس پسرانه

رنگ‌های لباس مناسب برای پوست گندمی قهوه‌ای، سفید و بژ است؛ رنگ آبی نیز در کنار پوست جوگندمی بسیار زیبا و جذاب به نظر می‌رسد. اکنون می‌دانید چه رنگ لباسی به پوست شما می‌آید؛ در ادامه مقاله قصد داریم برخی از بهترین ترکیب رنگی‌های استایل مردانه را به شما معرفی کنیم.

ترکیب رنگ طوسی در لباس مردانه

رنگ مشکی با چه رنگی ست میشه مردانه؛ سیاه و سفید

تیپ سفید مشکی مردانه اسپرت و مجلسی در بین آقایان از محبوبیت بسیاری برخوردار است. اکثر آقایان مشکی و سفید را بهترین گزینه برای استایل تک‎‌رنگ یا مونوکروم می‌دانند. تک رنگ پوشیدن استایل شما را ساده و کلاسیک می‌کند، اگر می‌‌خواهید کمی هیجان به تیپ روزمره خود بدهید در کنار رنگ سیاه از سفید هم استفاده کنید. این دو ترکیب رنگی تیپ مردانه سنگین و باوقاری به استایل شما می‌دهند. البته امروزه ترکیب رنگ سفید و مشکی بیشتر در استایل خیابانی و موقعیت‌های غیررسمی به کار می‌رود. برای داشتن بهترین ست سیاه و سفید مردانه اسپرت از مشکی به عنوان رنگ پایه استایل خود استفاده کنید. در کنار کت مشکی و پیراهن سفید بهتر است از یک شلوار جین ساده آبی هم کمک بگیرید. به شما پیشنهاد می‌کنیم به بخش وبلاگ فروشگاه اینترنتی پوشاک مردانه ژوری من رفته و مقالات تخصصی فراوان این سایت را درباره تیپ و استایل مردانه مطالعه کنید. با خواندن این مقالات رعایت نکات گفته شده در آن‌ها می‌توانید استایلی شیک و جذاب برای خود بسازید.

مکمل رنگ طوسی در لباس مردانه چیست؟

آقایان خوش‌پوشی که می‌خواهند استایل بروز و مدرنی داشته باشند، اغلب از رنگ طوسی در تیپ خود استفاده می‌کنند. طوسی یا خاکستری در گروه رنگ‌های خنثی قرار گرفته و به همین دلیل با رنگ‌های فراوانی ست می‌شود. خاکستری طیف گسترده‌ای از رنگ مثل طوسی نقره‌ای، دودی و بژ و… را شامل می‌شود.

اگر از رنگ طوسی به تنهایی در استایل خود استفاده کنید، ممکن است ظاهرتان کمی بی‌روح و ساده به نظر برسد. پس برای داشتن استایلی شیک و شاد، باید با انواع مکمل رنگ طوسی در لباس مردانه آشنا باشید. در ترکیب رنگ لباس زنانه می‌توان طوسی را با رنگ‌های مختلفی چون زرد، سبز و صورتی ست کرد. اما ترکیب رنگ طوسی در لباس مردانه تنوع کمتری دارد؛ در استایل‌های مردانه این رنگ با سفید، آبی، مشکی و صورتی کمرنگ ست می‌شود. در مواردی می‌تواند از زرشکی به عنوان مکمل رنگ طوسی در لباس مردانه زمستانی استفاده کرد.

ترکیب رنگ طوسی در لباس مردانه

بررسی ست پیراهن بنفش مردانه

نارنجی، سبز، زرد و بنفش از رنگ‌هایی هستند که در کمد لباس مردانه پیدا نمی‌شوند. به همین دلیل در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی ست پیراهن بنفش مردانه و نقش آن در استایل بپردازیم. در وهله اول باید بگوییم که بنفش در گروه و درجه‌بندی‌های مختلفی یافت می‌شود. برخی از بنفش‌ها قرمز یا صورتی بیشتری داشته و گروهی دیگر نیز دارای طیفی از قهوه‌ای هستند. به طور کلی آقایان ترجیح می‌دهند که اکسسوری‌های مردانه مثل دستمال گردن، کراوات و پاپیون را از رنگ بنفش انتخاب کنند.

نحوه ست کردن پیراهن رنگ بژ مردانه

رنگ ملایم بژ اغلب با رنگ‌های روشن به کار می‌رود؛ ست کردن پیراهن رنگ بژ مردانه با رنگ‌هایی مثل سفید، آبی و طوسی استایلی شیک و جذاب برای آقایان می‌سازد. اما به طور کلی از رنگ بژ در کنار سفید استفاده می‌شود؛ سفید حال‌و‌هوایی گرم به استایل داده و بژ تداعی‌کننده روز‌های تابستان است. برای تکمیل کردن استایل خود می‌توانید در کنار رنگ بژ از کتانی‌هایی سفید رنگ هم استفاده کنید. برای داشتن استایلی زیبا و شیک نباید فقط به رنگ‌ها دقت کنید، بلکه باید نوع پیراهن مردانه را هم در نظر بگیرید. به شما پیشنهاد می‌کنیم، مقاله آشنایی با انواع پیراهن مردانه را مطالعه کرده و بهترین گزینه را برای تیپ خود انتخاب کنید.

رنگ مکمل طوسی در لباس

ست كردن لباس مردانه اسپرت با سه رنگ جذاب

برای داشتن استایلی زیبا و جذاب باید کمی خلاقیت و نوآوری داشته و لباس‌های اسپرت را به کمد خود بیاورید. استایل‌های اسپرت یا تیپ کژوال مناسب موقعیت‌های غیررسمی بوده و در گروه پوشش‌های راحت اما شیک قرار می‌گیرند. اگر آیتم‌های تیپ اسپرت به درستی انتخاب شده باشند، ظاهری جذاب برای شما می‌سازند. گمان نکنید که برای ست كردن لباس مردانه اسپرت نیاز به بودجه و سرمایه فراوانی دارید. به سراغ لباس‌های کمد خود رفته و یک پیراهن شطرنجی قرمز و سیاه و شلوار لی بردارید. البته انتخاب طرح و رنگ پیراهن و شلوار به سلیقه شما بستگی خواهد داشت؛ اما برای اینکه استایلتان بهتر دیده شود به سراغ ترکیب رنگ قرمز، سیاه و شلوار لی بروید. این ترکیب رنگ امتحان خود را پس داده و در بین جوانان محبوبیت زیادی دارد. اما به طور کلی در هنگام چیدن تیپ اسپرت، این توجه به جزئیات است که اهمیت دارد. یکی از این جزئیات شکل و طرح یقه پیراهن بوده و باید حالتی ساده و راحت داشته باشد. اگر می‌خواهید درباره انواع یقه لباس مردانه و نقش آن در زیبا دیده شدن استایل، بهتر و بیشتر بدانید، مقاله انواع یقه پیراهن مردانه را از دست ندهید.

لباس مردانه شیک

ست لباس نارنجی مردانه؛ کم کاربرد‌ترین رنگ در استایل آقایان

ست کردن رنگ‌ها برای استایل مردانه کاری دشوار است؛ این سختی دو چندان می‌شود وقتی بخواهیم از رنگی مثل نارنجی در استایل خود استفاده کنیم. نارنجی اگر درست انتخاب شود، می‌تواند جزئیات استایل شما را با ظرافت و دقت نشان دهد. البته اکثر استایلیست‌ها توصیه می‌کنند که از این رنگ بیشتر در اکسسوری مردانه مثل جلیقه، جوراب و دستمال گردن استفاده شود.

اهمیت انتخاب رنگ لباس مردانه برای استایلی جذاب

ست کردن رنگ‌های ساده و قدیمی، استایل شما را با چالشی جدی مواجه نمی‌کند اما به آرامی تیپ شما را یکنواخت و کسل کننده می‌کند. در مقاله راهنمای کامل بهترین ترکیب رنگ لباس مردانه شما را با برخی از ساده‌ترین و در عین حال محبوب‌ترین ترکیب رنگ‌ها آشنا کردیم. با به کار گیری هر یک از این رنگ‌ها در تیپ خود استایلی شیک و زیبا می‌سازید. در هنگام انتخاب لباس‌ها علاوه‌بر رنگ باید به کیفیت پوشاک هم دقت کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای خرید پوشاک مردانه به سایت ژوری من پیشنهاد کنید. فروشگاه اینترنتی ژوری من مجموعه‌ای از بهترین محصولات مردانه را با قیمتی مناسب به شما ارائه خواهد کرد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فروشگاه ژوری من از طریق شماره ۲۲۴۹۴۳۵۸ با همکاران ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.