انتخاب لباس مناسب برای آقایان چاق؛ طرز لباس پوشیدن افراد چاق

فروشگاه لباس برای افراد چاق

وقتی که باید در یک مهمانی دوستانه یا یک رویداد رسمی شرکت کنیم در اغلب موارد مهم‌ترین مشغله برای ما، انتخاب لباس خواهد بود. زیرا با پوشیدن لباس درست و مناسب است که زیبا‌تر دیده شده و روی دیگران تاثیری مثبت می‌گذاریم. اهمیت به سبک لباس پوشیدن و توجه به نکات شیک پوشی در افراد چاق، بیشتر از سایرین است؛ چرا که می‌خواهند اندامشان متناسب، سالم و لاغر‌تر به نظر برسد. اگر شما هم در این گروه قرار دارید، همراه ما شوید، زیرا می‌خواهیم چند توصیه و ترفند برای انتخاب لباس مناسب آقایان چاق به شما بگوییم.

سبک لباس پوشیدن مناسب برای آقایان چاق خوشتیپ

قبل از بررسی موارد مهم در انتخاب لباس مناسب آقایان چاق به شما توصیه می‌کنیم با ورزش و رعایت رژیم غذایی مناسب، وزن خود را کاهش بدهید. اهمیت کاهش وزن برای زیبایی و تحت تاثیر قرار دادن دیگران نیست، بلکه مزایای آن به سلامت روحی و جسمی شما بر‌می‌گردد. افزایش انرژی، جلوگیری از ابتلا به دیابت، بهبود کیفیت خواب، درمان افسردگی و رسیدن به تناسب اندام تنها برخی از مزایای کاهش وزن است.

اگر اکنون برای کاهش وزن و لاغری تلاش می‌کنید و قصد خرید لباس سایز بزرگ مردانه را دارید، باید لباسی اندازه اندام کنونی خود بخرید. شما نباید برای خرید لباس مناسب تا رسیدن به وزن دلخواه خود صبر کنید؛ استایل و لباس شما باید همیشه در بهترین سطح ممکن باشد، پس کار امروز را به فردا نیاندازید. چرا که بی‌دقتی در انتخاب لباس مناسب برای آقایان شکم دار و چاق، استایل آن‌ها را شلخته و بی‌نظم نشان خواهد داد.

لباس مناسب افراد چاق و کوتاه

نکات و اصول مهم در طرز لباس پوشیدن آقایان چاق

در اغلب اوقات اضافه وزن و چاقی، کار انتخاب و خرید لباس مناسب را برای افراد سخت خواهد کرد. اما با این حال در هنگام خرید لباس سایز بزرگ، باید به یکسری نکات و اصول مهم توجه کنید:

1.     مردان چاق چه لباسی بپوشند؟ لباس‌های اندازه بدن

شاید اصلی‌ترین موضوع در هنگام انتخاب و خرید لباس مناسب برای آقایان چاق، توجه به اندازه و سایز لباس باشد. پس نخستین توصیه ما به شما این است که به سراغ لباس‌های گشاد و بسیار بزرگ نروید. بسیاری از اشخاص گمان می‌کنند که با پوشیدن لباس بزرگتر از سایز خود، لاغر‌تر و متناسب‌ به نظر رسیده و اندامشان پنهان می‌شود. این یک گمان نادرست است، لباس خیلی تنگ یا خیلی گشاد، می‌تواند بدن شما را پهن‌تر و بزرگ‌تر نشان دهد. پس لباس‌هایی خریداری کنید که الگو‌ها و برش‌های با جزئیات و ظریفی داشته و دقیقا اندازه بدن شما باشند. اگر در بوتیک و مغازه‌های مختلف نتوانستید، لباسی فیت تن خود پیدا کنید از یک خیاط کمک گرفته و حداقل دو دست لباس شخصی‌دوزی شده داشته باشید.

لباس مناسب افراد چاق و کوتاه

2.     سادگی در انتخاب پوشاک

در هنگام خرید لباس و شلوار مناسب برای افراد چاق، ساده‌ترین گزینه‌ها را انتخاب کنید. پوشاک طرحدار و رنگارنگ، توجهات را به سمت بدن شما جلب کرده و هیکلتان را پهن‌تر نشان خواهد داد. در هنگام گشت‌و‌گذار در مغازه‌های مختلف یا جستجو در فروشگاه‌های اینترنتی، لباس‌هایی ساده و بدون نقش‌و‌نگار را انتخاب کنید. لباس مناسب آقایان چاق، کمترین برش و الگو را داشته و هیچ شکل و نقش خاصی روی خود ندارند. به طور کلی بهتر است رنگ لباس سایز بزرگ مردانه تیره باشد تا اندام را کوچک‌تر نشان دهد. سرمه‌ای، شکلاتی، مشکی و خاسکتری برخی از رنگ‌های مناسب برای افراد درشت اندام هستند. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای خرید لباس سایز بزرگ به فروشگاه اینترنتی لباس مردانه ژوری من مراجعه کنید. سایت ژوری من با عرضه انواع لباس مناسب آقایان چاق خوشتیپ، دست شما را در انتخاب باز خواهد گذاشت.

3.     مهم‌ترین معیار در طرز لباس پوشیدن افراد چاق

یکی از مهم‌ترین اصول‌ها در طرز لباس پوشیدن افراد چاق، توجه به متریال و حجم پارچه است. پارچه‌های سنگین و ضخیم، اندام شما را برجسته و حجیم نشان می‌دهد. همچنین لباس‌های سنگین و کلفت، گرما را در خود نگه داشته و باعث تعریق بیش از حد بدن می‌شوند. لک شدن لباس و تعریق زیاد، مسئله مهمی است که اغلب آقایان چاق با آن مواجه‌اند. برای مثال شاید در نگاه اول، تفاوتی بین یک ژاکت پشمی و کت جین وجود نداشته باشد. اما وقتی که آن‌ها را پرو و امتحان می‌کنید، متوجه می‌شوید که حجم و ضخامت یک پارچه در بزرگ‌ نشان دادن اندام شما می‌تواند موثر باشد.

فروشگاه لباس برای افراد چاق

4.     بهترین لباس برای مردان درشت اندام و چاق

همانطور که اشاره شد بهترین لباس برای مردان درشت اندام و چاق در ابتدا باید اندازه و فیت تن آن‌ها بوده و شکل مشخصی به بدن بدهد. بسیاری از استالیست‌ها برای مردان چاق و درشت اندام کت اسپرت و شلوار جین را مناسب می‌دانند. برش و الگو باید در لباس مردان چاق مشخص باشد، پوشاکی مانند ژاکت یا سوییشرت که خطوط و جزئیات خاصی در الگوی آن‌ها وجود ندارد، سایز آقایان چاق را بزرگ‌تر نشان خواهد داد. از پوشیدن تیشرت و شلوارک‌های گشاد پرهیز کنید، چرا که با برهنه کردن بازو و پا‌ها نگاه‌ها و توجهات را به این بخش‌ها جلب می‌کنید. تیشرت و شلوارک برای آقایان لاغر و ریز‌نقش نیز گزینه مناسبی محسوب نمی‌شود.

5.     چگونه خود را لاغر نشان دهیم؟

گفتیم که در استایل آقایان، شلوارک و تیشرت لباس‌هایی هستند که بدن را چاق نشان میدهند. پس چگونه از لباس برای لاغر نشان دادن بدن مردان چاق استفاده کنیم؟ شما می‌توانید با استفاده از نکات شیک پوشی و به کارگیری ترفند‌هایی، لباس‌هایی بپوشید که شما را چند سایز کوچک‌تر نشان دهند. به عنوان مثال کت و شلوار اسپرت پوشیده و پیراهن را داخل شلوار قرار دهید؛ از یک کمربند برای نشان دادن مرز مشخص بالا و پایین تنه استفاده کنید. اگر بالا‌تنه چاق و درشتی دارید، لباس‌های تیره را انتخاب کنید؛ برای نواحی لاغر و باریک‌تر، رنگ‌های روشن بهترین گزینه برای شما خواهند بود.

فروشگاه لباس برای افراد چاق مردانه

باید‌ها و نباید‌ها در انتخاب لباس مناسب برای افراد چاق

با پوشیدن لباس مناسب، سایز و وزن شما تغییر شگفت‌انگیزی نمی‌کند؛ اما در عوض ظاهر زیبا و متناسبی به شما می‌دهد. برای دیدن نتیجه شیک‌پوشی و جذاب به نظر رسیدن، فقط باید کمی تلاش کرده و صبر کنید. در ادامه مقاله قصد داریم باید‌ها و نباید‌های طرز لباس پوشیدن افراد چاق را به شما بگوییم.

  • در هنگام خرید پیراهن مردانه به سراغ گزینه‌هایی ساده و بدون طرح و شکل بروید. اگر پیراهن‌های طرحدار را دوست دارید از بین گزینه‌ها، پیراهن‌های راه راه عمودی را انتخاب کنید تا لاغر‌تر به نظر برسید. برای انتخاب پیراهن مناسب استایل خود، باید انواع پیراهن را بشناسید تا تیپی زیبا و جذاب داشته باشید. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم، مقاله اسم انواع پیراهن مردانه را مطالعه کنید.
  • ژاکت را از کند خود حدف کرده و کت اسپرت یا کت تک را جایگزین کنید.
  • لباس‌های بسیار گشاد کمکی به لاغر دیده شدن شما نمی‌کنند. لباس‌هایی بخرید که فیت تن شما باشند.

افراد چاق چگونه لباس بپوشند

معرفی بهترین فروشگاه لباس برای افراد چاق

در این مقاله به معرفی لباس مناسب آقایان چاق پرداختیم و طرز لباس پوشیدن افراد چاق را به شما گفتیم. اگر به دنبال بهترین فروشگاه لباس برای افراد چاق هستید به شما سایت ژوری من را پیشنهاد می‌کنیم. فرئشگاه اینترنتی پوشاک مردانه ژوری من، بهترین محصولات را به شما عرضه کرده و با گارانتی و تضمین قیمت خیال شما را از بابت خرید آنلاین آسوده می‌کند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فروشگاه ژوری من از طریق شماره ۲۲۴۹۴۳۵۸-۰۲۱ با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.